Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Region
ast: Rexón

en: Mode
ast: Mou
