Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Field
fa: فیلد

en: Region
fa: ناحیه

en: Mode
fa: سبک

en: Address
fa: نشانی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: About
fa: درباره

en: Address 2
fa: آدرس ۲
