Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Region
he: איזור

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Address
he: כתובת

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: About
he: אודות

en: Element
he: אלמנט

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת
