Loqate (8.x-1.6-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Element
kn: ಘಟಕ
