Lottiefiles Field (1.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Background
ro: Fundal

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Loop
ro: Buclă

en: Reference
ro: Referință

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
