Lottiefiles Field (1.0.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Background
ja: 背景

en: Mode
ja: モード

en: Normal
ja: ノーマル

en: Width
ja: 幅

en: Loop
ja: ループ

en: Selector
ja: セレクター

en: Reference
ja: 参照

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: About
ja: アバウト

en: Speed
ja: スピード

en: Field types
ja: フィールドタイプ
