Lottiefiles Field (1.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: The directory %directory does not exist.
kn: %directory ಡಿರೆಕ್ಟೊರಿ ಅಸ್ತಿತ್ವದಲ್ಲಿಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Speed
kn: ವೇಗ
