Lottiefiles Field (1.1.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Background
es: Fondo

en: Add
es: Agregar

en: Mode
es: Modo

en: Width
es: Ancho

en: Loop
es: Bucle

en: Controls
es: Controles

en: Reference
es: Referencia

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: The directory %directory does not exist.
es: El directorio %directory no existe.

en: About
es: Acerca de

en: Speed
es: Velocidad

en: The directory %directory is not writable.
es: No es posible escribir en la carpeta %directory.

en: Field types
es: Tipos de campo

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
es: Un intento automatizado de crear este directorio ha fallado, posiblemente debido a problemas con los permisos. Para continuar con la instalación, puede o bien crear el directorio y modificar sus permisos manualmente, o bien asegurarse de que el instalador tiene los permisos para crearlo automáticamente. Para más información, consulte INSTALL.txt o <a href=":handbook_url">el manual online</a>.
