Lottiefiles Field (1.1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Mode
be: Лад

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: The directory %directory does not exist.
be: Дырэкторыя %directory не існуе.

en: About
be: Аб

en: The directory %directory is not writable.
be: Даведнік %directory не даступны для запісу.

en: Field types
be: Тыпы палёў
