Lottiefiles Field (1.1.4) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Name
no: Navn

en: Background
no: Bakgrunn

en: Add
no: Legg til

en: Mode
no: Modus

en: Width
no: Bredde

en: Controls
no: Kontroller

en: Selector
no: Velger

en: Reference
no: Referanse

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: The directory %directory does not exist.
no: Mappa %directory eksisterer ikke.

en: About
no: Om

en: The directory %directory is not writable.
no: Mappa %directory kan ikke skrives til.

en: Field types
no: Felttyper

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
no: Manuelt innskrevne baner skal starte med /, ? eller #.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
no: Et automatisert forsøk på å opprette denne katalogen mislyktes, muligens på grunn av et problem med rettigheter. For å fortsette med installasjonen, må du enten opprette katalogen og endre tillatelsene manuelt eller sørge for at installeringsverktøyet har tillatelse til å opprette katalogen automatisk. For mer informasjon, se INSTALL.txt eller <a href=":handbook_url">håndboka på nett</a>.
