Lottiefiles Field (1.1.6) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Background
fi: Tausta

en: Add
fi: Lisää

en: Mode
fi: Tila

en: Normal
fi: Normaali

en: Width
fi: Leveys

en: Loop
fi: Kierros

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Selector
fi: Valitsin

en: Reference
fi: Viittaus

en: Player settings
fi: Esityskerroksen asetukset

en: The directory %directory does not exist.
fi: Hakemistoa %directory ei ole olemassa.

en: About
fi: Tietoja

en: Speed
fi: Nopeus

en: The directory %directory is not writable.
fi: Hakemisto %directory ei ole kirjoitettavissa.

en: Field types
fi: Kenttätyypit
