Lottiefiles Field (1.1.6) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Background
oc: Rèireplan

en: Add
oc: Apondre

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Loop
oc: Bocla

en: Controls
oc: Contraròtles

en: The directory %directory does not exist.
oc: Lo repertòri %directory existís pas.

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: The directory %directory is not writable.
oc: Lo repertòri %directory es pas accessible en escritura.
