Lottiefiles Field (1.1.7) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Name
hu: Név

en: Background
hu: Háttér

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Mode
hu: Mód

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Reference
hu: Referencia

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
hu: A kézzel megadott útvonalaknak per jellel (/), kérdőjellel (?), vagy kettőskereszttel (#) kell kezdődniük.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
hu: A könyvtár létrehozására tett kísérletek nem vezettek sikerre, feltehetően jogosultságproblémák miatt. A telepítés folytatása érdekében a könyvtárat létre kell hozni, a jogosultságokat pedig megfelelően be kell állítani, vagy gondoskodni kell arról, hogy a telepítő létre tudja hozni a könyvtárat automatikusan. További tudnivaló az INSTALL.txt-ben és az (angol nyelvű) <a href=":handbook_url">online kézikönyvben</a> található.
