Lottiefiles Field (1.1.7) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Background
pl: Tło

en: Add
pl: Dodaj

en: Mode
pl: Tryb

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Selector
pl: Selektor

en: Reference
pl: Referencja

en: Player settings
pl: Ustawienia odtwarzacza

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: About
pl: O stronie

en: Speed
pl: Prędkość

en: The directory %directory is not writable.
pl: Brak uprawnień do zapisu do katalogu %directory.

en: Field types
pl: Typy pól

en: Manually entered paths should start with /, ? or #.
pl: Ręcznie wprowadzone ścieżki powinny zaczynać się od /, ? lub #.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
pl: Próba automatycznego utworzenia tego katalogu nie powiodła się, prawdopodobnie z powodu nieprawidłowych uprawnień. Aby kontynuować instalację, należy utworzyć katalog i ręcznie zmienić jego uprawnienia lub upewnić się, że instalator ma uprawnienia umożliwiające jego automatyczne utworzenie. Więcej informacji znajduje się w pliku INSTALL.txt lub w <a href=":handbook_url">internetowym podręczniku</a>.
