Lottiefiles Field (2.0.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Add
eu: Gehitu

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Controls
eu: Kontrolak

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: Field types
eu: Eremu motak
