Lottiefiles Field (2.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Background
vi: Nền

en: Add
vi: Thêm

en: Mode
vi: Chế độ

en: Normal
vi: Bình thường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: The directory %directory does not exist.
vi: Thư mục %directory không tồn tại.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Speed
vi: Tốc độ

en: The directory %directory is not writable.
vi: Thư mục %directory là không thể ghi.
