Lottiefiles Field (2.0.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Background
ug: تەگلىك

en: Add
ug: قوشۇش

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: About
ug: ھەققىدە
