Lottiefiles Field (2.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Mode
el: Τρόπος

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Reference
el: Αναφορά

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: About
el: Περί

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
