Lottiefiles Field (2.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Name
da: Navn

en: Background
da: Baggrund

en: Add
da: Tilføj

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Selector
da: Vælger

en: The directory %directory does not exist.
da: Mappen %directory eksisterer ikke.

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed

en: The directory %directory is not writable.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory.

en: Field types
da: Felttyper

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
da: Forsøget på at oprette mappen mislykkedes, sikkert på grund af manglende tilladelser. For at fortsætte installationen skal du enten oprette mappen og rette dens tilladelser manuelt, eller sikre dig at webserveren har tilladelse til at oprette den automatisk. Se INSTALL.txt eller <a href=":handbook_url">håndbogen</a> for mere information.
