Lottiefiles Field (2.0.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Mode
sk: Režim

en: Normal
sk: Normálny

en: Width
sk: Šírka

en: Reference
sk: Referencia

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: Field types
sk: Typy polí
