Lottiefiles Field (2.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Normal
ur: عمومی

en: The directory %directory does not exist.
ur: ڈائیریکٹری %directory موجود نہیں ہے۔

en: The directory %directory is not writable.
ur: ڈائریکٹری %directory ناقابلِ تحریر ہے۔
