Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Normal
af: Normaal

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: Direction
af: Rigting

en: The directory %directory is not writable.
af: Die vouer %directory is nie skryfbaar nie.
