Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: The directory %directory is not writable.
am: %directory የተስኘው ማውጫ መጻፍ አያስችልም።
