Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Count
ar: العدد

en: Mode
ar: الوضع

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: General
ar: عام

en: Loop
ar: حلقة

en: Selector
ar: المنتقي

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: The directory %directory does not exist.
ar: المجلد %directory غير موجود.

en: About
ar: حول

en: Direction
ar: الاتجاه

en: The directory %directory is not writable.
ar: لا يمكن الكتابة في الدليل %directory.

en: Field types
ar: أنواع الحقل
