Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: General
ast: Xeneral

en: The directory %directory does not exist.
ast: La carpeta %directory nun esiste.

en: The directory %directory is not writable.
ast: Nun puedo escribir na carpeta %directory
