Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: General
az: Əsas

en: Loop
az: Döngə

en: Selector
az: Seçici

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: About
az: Haqqında

en: Direction
az: İstiqamət

en: The directory %directory is not writable.
az: Kataloq %directory yazmaq mümkün deyil.

en: Field types
az: Sahə növləri

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
az: Bu kataloqu yaratmaq üçün avtomatlaşdırılmış cəhd, ola bilsin, icazə probleminə görə uğursuz oldu. Quraşdırmaya davam etmək üçün ya qovluğu yaradın və onun icazələrini əl ilə dəyişdirin, ya da quraşdırıcının onu avtomatik yaratmaq icazələrinə malik olduğundan əmin olun. Əlavə məlumat üçün INSTALL.txt və ya <a href=":handbook_url">onlayn təlimata</a> baxın.
