Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Add
bg: Добави

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: General
bg: Общи

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: Direction
bg: Посока

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.
