Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
