Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
