Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
