Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: Background
ca: Fons

en: Add
ca: Afegeix

en: Count
ca: Quantitat

en: Width
ca: Amplada

en: Loop
ca: Bucle

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: The directory %directory is not writable.
ca: No es pot escriure al directori %directory.

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
ca: Ha fallat un intent automàtic de crear aquest directori, possiblement a causa d'un problema de permisos. Per seguir amb la instal·lació, creeu el directori i modifiqueu els seus permisos manualment o assegureu-vos que l'instal·lador té els permisos per a crear-lo automàticament. Per a més informació, llegiu-vos el fitxer INSTALL.txt o el <a href=":handbook_url">manual en línia</a>.
