Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Count
cs: Počet

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: General
cs: Obecné

en: Controls
cs: Ovládání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: About
cs: Popis

en: Direction
cs: Směr

en: The directory %directory is not writable.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: Field types
cs: Typy polí
