Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Count
eo: Kalkulo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: Direction
eo: Direkto

en: The directory %directory is not writable.
eo: Ne eblas skribi en dosierujo %directory.
