Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: Background
et: Taust

en: Add
et: Lisa

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: General
et: Üldine

en: Loop
et: Silmus

en: Controls
et: Nupud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: About
et: Programmist

en: Direction
et: Suund

en: The directory %directory is not writable.
et: Kataloogil %directory puuduvad kirjutamisõigused.

en: Field types
et: Väljade tüübid
