Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: The directory %directory does not exist.
fil: Hindi pa nalilikha ang direktoryong %directory

en: Direction
fil: Direksiyon
