Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: General
gl: Xeral

en: Loop
gl: Bucle

en: Controls
gl: Controis

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Direction
gl: Dirección

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.
