Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે
