Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: Count
he: כמות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Normal
he: נורמלי

en: Width
he: רוחב

en: General
he: כללי

en: Loop
he: בלופ

en: Selector
he: סלקטור

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.
