Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Name
hr: Naziv

en: Background
hr: Pozadina

en: Add
hr: Dodaj

en: Count
hr: Broj

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: General
hr: Općenito

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer

en: The directory %directory is not writable.
hr: U direktorij %directory se ne može pisati.
