Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Add
is: Bæta við

en: Mode
is: Hamur

en: Width
is: Breidd

en: General
is: Almennt

en: The directory %directory does not exist.
is: Mappan %directory er ekki til.

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna

en: The directory %directory is not writable.
is: Ekki hægt að skrifa í möppuna %directory.

en: Field types
is: Tegundir svæða
