Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: Add
jv: Tambah

en: Count
jv: Jumlah

en: Width
jv: Ambané

en: General
jv: Umum

en: The directory %directory does not exist.
jv: Direktori %directory ora ana.

en: About
jv: Ngenani

en: Direction
jv: Arah

en: The directory %directory is not writable.
jv: Direktori %directory ora bisa ditulisi.
