Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: General
ka: ზოგადი

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.
