Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: General
kk: Басты

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Direction
kk: Бағыт

en: The directory %directory is not writable.
kk: %directory каталогын жазуға тыйым салынған.
