Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Count
km: រាប់

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: General
km: ទូទៅ​

en: The directory %directory does not exist.
km: មិន​មាន​ថត %directory ទេ ។

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: The directory %directory is not writable.
km: ថត %directory មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
