Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Count
lt: Skaičius

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: General
lt: Bendras

en: Loop
lt: Ciklas

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas.

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti šį katalogą nepavyko, galbūt dėl leidimų problemos. Norėdami tęsti diegimą, arba sukurkite katalogą ir rankiniu būdu pakeiskite jo leidimus, arba įsitikinkite, kad diegimo programa turi leidimus jį sukurti automatiškai. Daugiau informacijos rasite INSTALL.txt arba <a href=":handbook_url">internetinėje dokumentacijoje</a>.
