Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Background
lv: Fons

en: Add
lv: Pievienot

en: Count
lv: Skaits

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: General
lv: Galvenie

en: Loop
lv: Cilpa

en: Selector
lv: Selektors

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.
