Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: The directory %directory does not exist.
ml: പ്രസ്തുത ഡയറക്റ്ററി %directory നിലവിലില്ല.

en: Direction
ml: ദിശ

en: The directory %directory is not writable.
ml: പ്രസ്തുത ഡിറക്റ്ററി %directory എഴുതാൻ അനുവദിക്കുന്നില്ല.
