Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: Direction
mn: Чиглэл
