Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: General
mr: साधारण

en: Direction
mr: दिशा
