Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Name
ms: Nama

en: Add
ms: Tambah

en: Count
ms: Bilangan

en: Mode
ms: Mod

en: Width
ms: Kelebaran

en: General
ms: Umum

en: The directory %directory does not exist.
ms: Direktori %directory tidak wujud.

en: About
ms: Perihal

en: Direction
ms: Arah

en: The directory %directory is not writable.
ms: Direktori %directory tidak boleh ditulis.
